Szukaj produktu

Waluty

Sonda

Nie ma aktywnych sond.

Regulamin sklepu

Regulamin

 

1.      Informacje ogólne

1.   Właścicielem sklepu internetowego e-kolekcje.eu jest PUH Ryszard Dejniak zarejestrowana przy ul. Słowackiego 5/7 66-400 Gorzów Wlkp., NIP: 5991008665.

2.      Adres do korespondencji: PUH Ryszard Dejniak ul. Słowackiego 5/7 66-400 Gorzów Wlkp.

2.      Rejestracja i ochrona danych osobowych

1.   Rejestrując się w e-kolekcje.eu, klient zostanie poproszony o podanie swoich danych poprzez wypełnienie formularza. Każdy klient ma prawo do wglądu swoich danych, posiada też możliwość ich zmiany. Rejestrując się klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych jedynie do potrzeb realizacji składanych na e-kolekcje.eu zamówień, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133 poz. 883).

2.  Zaprenumerowanie elektronicznego newslettera, w którym przedstawiamy nowości, promocje wymaga tylko podania adresu e-mail. Wysyłamy e-maila zwrotnego z prośbą o potwierdzenie rejestracji.

3.      Zasady zamawiania

1.  Zamówienia można składać drogą elektroniczną na stronie sklepu jak również telefonicznie pod nr +48 601 735 684.

2.   Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18. Szczegóły dotyczące składania zamówień są opisane w zakładce "Korzystanie z serwisu" dostępnej z głównego menu serwisu.

3.    Klient zobowiązany jest podać w formularzu zamówienia adres poczty internetowej, na który zostanie przesłane potwierdzenie zamówienia, które następnie powinien potwierdzić otwierając stronę o adresie podanym na końcu wiadomości, nie później niż w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Po tym terminie zamówienie zostanie anulowane. W przypadku trudności technicznych z potwierdzeniem prosimy o potwierdzenie pod nr telefonu +48 601 735 684 oraz na adres sklep@e-kolekcje.eu.

4.    Klient ma możliwość zmiany, korygowania oraz anulowania złożonego i potwierdzonego zamówienia, kontaktując się pod nr telefonu +48 601 735 684 oraz na adres sklep@e-kolekcje.eu nie później niż 6 godziny od jego złożenia. Nie dotyczy to zamówień już wysłanych, zrealizowanych.

5.  W przypadku braku możliwości sprawdzenia lub skorygowania zamówień budzących wątpliwość lub zawierających nie kompletne dane, nie zostaną one zrealizowane.

6.  Ceny towarów znajdujących się w sklepie są cenami brutto, wyrażone są w złotych polskich. Informacje o podanych cenach obowiązują w chwili składania zamówienia do czasu jego realizacji i w tym czasie nie ulegną zmianie. Oferta jest ważna do wyczerpania się zapasów.

7.   Na życzenie klienta firma wystawia rachunki. Aby otrzymać rachunek należy poinformować o tym przy składaniu zamówienia i podać dane firmy.

4.      Realizacja, wysyłka i zapłata

1.  Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień przesyłką poleconą.

2.    Zamówione towary wysyłane są najpóźniej następnego dnia po otrzymaniu pieniędzy na konto sklepu.

3.      Koszt dostarczenia zamówionego towaru pokrywa odbiorca.

4.   Oczekiwany czas zapłaty za zamówienie wynosi 7 dni od chwili złożenia zamówienia w systemie. Po tym terminie zamówienie zostanie anulowane.

5.    Możliwy jest również odbiór zamówionego towaru osobiście, po uprzednim kontakcie telefonicznym pod nr +48 601 735 684.

6.     Klient wybiera formę uregulowania należności: przelew na rachunek bankowy lub przekaz pocztowy. Nr rachunku bankowego do przedpłaty zostanie wyświetlony pod koniec procesu zamawiania.

7.   Treść zawartej umowy pomiędzy PUH Ryszard Dejniak a klientem jest dostarczana w mailu potwierdzającym zamówienie.

8.    PUH Ryszard Dejniak zastrzega sobie możliwość czasowego braku określonego towaru, co może wydłużyć okres realizacji zamówienia. W takich wypadkach klient zostanie poinformowany telefonicznie lub drogą elektroniczną o zaistniałym fakcie oraz najbliższym możliwym terminie realizacji tego zamówienia. Klient może w takiej sytuacji anulować zamówienie.

5.      Zwrot towaru, wymiana i reklamacje

1.     Kupujący, który zawarł umowę na odległość, może zwrócić towar bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni od daty odebrania towaru przez klienta. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.

2.     W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z firmą telefonicznie pod nr +48 601 735 684 oraz na adres sklep@e-kolekcje.eu. Należy w takiej sytuacji odesłać towar na adres: PUH Ryszard Dejniak ul. Słowackiego 5/7 66-400 Gorzów Wlkp. wraz z opisem przyczyny reklamacji. Klient zostanie w ciągu 2 dni roboczych od momentu odebrania przez firmę reklamowanego towaru informację o fakcie ich otrzymania i dalszego postępowania.

3.     Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

4.   Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt PUH Ryszard Dejniak nie będą przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

6.      Ustalenia końcowe

1.     Korzystanie ze sklepu e-kolekcje.eu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

2.    Właściciel strony e-kolekcje.eu, PUH Ryszard Dejniak zakazuje usługobiorcom przesyłanie treści o charakterze bezprawnym. (Art. 8 §3 pkt. 2b Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną)

3.  Do korzystania z ekolekcje.eu niezbędne jest posiadanie przeglądarki internetowej (najlepiej Internet Explorer, Mozilla Firefox lub Netscape Navigator). Przeglądarka powinna obsługiwać szyfrowaną transmisję danych (SSL) oraz obsługiwać skrypty Javascript. Włączona musi być również obsługa plików cookie.

 

 

Sklep internetowy Shoper.pl ------ Polecamy: virtualnetia.com | tworzenie stron internetowych oraz EDWA Zegarki
sklep internetowy