Szukaj produktu

Waluty

Sonda

Nie ma aktywnych sond.

Płatność i wysyłka

Po złożeniu zamówienia i wybraniu sposobu płatności wysłana zostanie do Ciebie wiadomość z wszystkimi szczegółami dotyczącymi płatności i wysyłki oraz finalizacji transakcji.

Sposoby płatności:

- Przekaz pocztowy – po złożeniu zamówienia pojawi się informacja z danymi do przekazu wraz z numerem konta. W tytule przekazu prosimy podać numer zmówienia. Przesyłkę wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od momentu gdy pieniądze znajdą się na naszym koncie.

- Przelew bankowy – po złożeniu zamówienia pojawi się informacja z danymi do przelewu wraz z numerem konta. W tytule przelewu prosimy podać numer zmówienia. Przesyłkę wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od momentu gdy pieniądze znajdą się na naszym koncie.

Towary wysyłamy paczką ekonomiczną lub priorytetową. Koszty przesyłki są zgodne z cennikiem Poczty Polskiej S.A. Do kosztów przesyłki doliczamy koszty zapakowania. Zamówione towary będą dostarczane do Ciebie za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. pod adres jaki wskazałeś w formularzu zamówień.

Sklep internetowy Shoper.pl ------ Polecamy: virtualnetia.com | tworzenie stron internetowych oraz EDWA Zegarki
sklep internetowy